WTF ir Kale?

Zīmolu “KALE” dibinājuši divi enerģiski jauni cilvēki 2019. gadā, Latvijā. Izpētot esam konstatējuši, ka lapu kāposts ir vērtīgākais no visiem dārzeņiem un viens no vitamīniem bagātākajiem augiem pasaulē. Latvijā tam ir sena vēsture, tas audzis mūsu zemē jau kopš 15. gadsimta. Tāpēc mūsu uzņēmuma, Kale Latvia Organic, sauklis ir “Sentēvu tradīcijas mūsdienu formā”.

Mūsu stāsts sākās ar dažām sēklām, kas nu jau izaudzis līdz hektāriem plašiem bioloģiskās saimniecības laukiem.

Šobrīd esam izstrādājuši 3 inovatīvus funkcionālās pārtikas produktus. Kale pesto, čipsi un kimči.

Čipsi tiek dehidrēti 45 grādos, saglabājot līdz pat 95% aktīvo sastāvdaļu. Tāpat kā svaigos lapu kāpostos. Iespaidīgi ir tas, ka, apēdot vienu čipsu paciņas saturu ir iespēja saņemt vairāk nekā 500% no uzņemtā K vitamīna, 100% no uzņemtā C vitamīna, 40% olbaltumvielu un dzelzs pēc kaloriju daudzuma. Tas ir vegānisks, bez glutēna, vitamīniem bagāts produkts, tāpēc mēs to saucam par funkcionālu pārtiku.

Kimči ir lielisks veids, kā saglabāt lapu kāposta uzturvērtību un papildus sniegt vēlamās laktobaktērijas un probiotikas savam organismam. Fermentēts Ziemeļu vegānisks Kale Kimči. Vairāk nekā 15 mēnešu glabāšanas termiņš, termiski neapstrādāts un dabiski fermentēts.

Tas ir tikai sākums, bet mums jau ir 16 produkti no lapu kāposta jeb Kale. Tagad izstādes procesā ir vairāki unikāli produkti, kuri būs pirmie pasaulē.

Visi produkti ir ar īpašu augstu pievienoto vērtību cilvēka organismam.

2023. gadā visi produkti tiks bioloģiski un starptautiski sertificēti pēc ražošanas stingriem kritērijiem.

SIA “KALE LATVIA ORGANIC” 28.02.2023 ir noslēgusi līgumu Nr. SKV-L-2023/28 ar LIAA par atbalstu saskaņā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” (projekta identifikācijas numurs 3.2.1.2./16/I/001)