Privātuma politika

Vietnes www.kale.lv administrācijai ir pienākums saglabāt jūsu privātumu internetā. Mēs pievēršam uzmanību datu drošībai, kurus jūs mums sniedzāt. Mūsu privātuma politikas pamatā ir Eiropas Savienības Vispārējā datu aizsardzības regula (GDPR). Jūsu personas datus vācam šiem mērķiem: mūsu pakalpojumu uzlabojumi, saziņa ar šīs vietnes apmeklētājiem, biļeteni, lietotāju datu apstrāde tiešsaistes pārdošanas nolūkam, produktu piegāde un citas tālāk uzskaitītas darbības.

Personas datu glabāšana un apstrāde

Mēs vācam un apstrādājam jūsu personas datus tikai ar jūsu labprātīgu piekrišanu. Ar jūsu atļauju varam vākt un apstrādāt šādus datus: vārds un uzvārds, dzimšanas datums, e-pasta adrese, tālruņa numurs, mājas adrese, bankas kartes informācija, digitālā maka identifikācija, informācija par sociālo mediju kontu. Jūsu personas informācijas vākšana un apstrāde tiek veikta saskaņā ar Eiropas Savienības un Latvijas likumiem.

Datu glabāšana, pārveidošana un noņemšana

Lietotājam, kurš vietnei www.kale.lv ir sniedzis savus personas datus, ir tiesības, lai tie tiktu pārveidoti un noņemti, kā arī tiesības atsaukt vienošanos datu apstrādei. Laiks, kurā tiks glabāti jūsu personas dati, ir laiks, kad tiek izmantoti personas dati, kas nepieciešami vietnes pamatdarbībai. Kad jūsu personas datu apstrāde tiks pabeigta, vietnes administrācija tos neatgriezeniski izdzēsīs. Lai piekļūtu saviem personas datiem, varat sazināties ar administrāciju: [email protected]

Mēs varēsim nodot jūsu datus trešajām personām tikai ar jūsu labprātīgu piekrišanu. Ja dati tiek nodoti trešajai pusei, kas nav saistīta ar mūsu organizāciju, mēs nevaram veikt nekādas izmaiņas šajos datos.

Apmeklējuma tehnisko datu apstrāde

Jūsu IP adreses, apmeklējuma laika, pārlūka iestatījumu, operētājsistēmas un citas tehniskās informācijas ieraksti tiek saglabāti datu bāzē, kad jūs apmeklējat www.kale.lv

Šie dati ir nepieciešami, lai pareizi parādītu vietnes saturu. Izmantojot šos datus, nav iespējams identificēt apmeklētāja personu.

Bērnu personas informācija

Ja esat nepilngadīga bērna vecāks vai likumīgais aizbildnis un zināt, ka bērns mums ir sniedzis savu personas informāciju bez jūsu piekrišanas, lūdzu, sazinieties ar mums: [email protected]. Ievadīt nepilngadīgu lietotāju personas datus bez vecāku vai likumīgo aizbildņu piekrišanas ir aizliegts.

Sīkdatņu apstrāde

Mēs izmantojam sīkdatnes pareizai vietnes satura parādīšanai un www.kale.lv pārlūkošanas ērtībai. Tās ir mazas datnes, kas tiek glabātas jūsu ierīcē. Tās palīdz vietnei atcerēties informāciju par jums, piemēram, kādā valodā jūs izmantojat vietni un kuras lapas jūs jau esat atvēris. Šī informācija būs noderīga nākamajā apmeklējumā. Pateicoties sīkdatnēm, pārlūkot vietni kļūst daudz ērtāk. Varat uzzināt vairāk par šīm datnēm šeit. Jūs variet iestatīt sīkdatņu saņemšanu un bloķēšanu jūsu pārlūkprogrammā. Nespēja saņemt sīkdatnes var ierobežot vietnes funkcionalitāti.

Personas datu apstrāde, izmantojot citus pakalpojumus.

Šī vietne izmanto trešo personu tiešsaistes pakalpojumus, kas veic datu vākšanu neatkarīgi no mums. Pie šādiem pakalpojumiem pieder: Google Analytics, Google AdSense, Facebook.com, Yandex Webmaster.

Šo pakalpojumu ievāktie dati var tikt sniegti citiem pakalpojumiem šajās organizācijās. Viņi var izmantot šos datus, lai personalizētu reklāmas savā reklāmu tīklā. Par šo organizāciju lietotāju līgumiem varat uzzināt viņu vietnēs. Jūs varat arī atteikt viņiem jūsu personas datu vākšanu. Piemēram, Google Analytics pārlūkprogrammas atteikšanās papildinājumu var atrast šeit . Mēs nenododam nekādus personas datus citām organizācijām vai pakalpojumiem, kas nav uzskaitīti šajā privātuma politikā. Izņēmuma kārtā ievāktos datus var sniegt pēc likumīga valsts iestāžu pieprasījuma, kuras ir pilnvarotas pieprasīt šādu informāciju.

Saites uz citām vietnēm

Mūsu vietnē www.kale.lv  var būt saites uz citām vietnēm, kuras nav mūsu kontrolē. Mēs neesam atbildīgi par šo vietņu saturu. Iesakām iepazīties ar katras vietnes, kuru jūs apmeklējat, privātuma politiku, ja tāda politika pastāv.

Izmaiņas privātuma politikā

Laiku pa laikam vietne www.kale.lv  var atjaunināt privātuma politiku. Mēs informējam par jebkurām izmaiņām šajā tīmekļa vietnē ievietotajā privātuma politikā. Mēs pārbaudām jebkuras izmaiņas likumdošanā, kas ir saistītas ar personas datiem Eiropas Savienībā un Latvijā. Ja esat ievadījis kādus no jūsu personas datiem mūsu vietnē, informēsim jūs par izmaiņām mūsu privātuma politikā. Ja jūsu personas dati, precīzāk, jūsu kontaktinformācija ievadīta nepareizi, nevarēsim ar jums sazināties.

Atgriezeniskā saite un nobeiguma noteikumi

Par visiem jautājumiem, kas saistīti ar privātuma politiku, varat sazināties ar vietnes administrāciju: [email protected] Ja nepiekrītat šai privātuma politikai, jūs nevariet izmantot vietnes www.kale.lv  pakalpojumus.